Zaróżowij swoje miasto lub wieś

Chcesz, by władze miejscowości, w której mieszkasz, dowiedziały się o Fundacji Różowa Skrzyneczka? Wyślij im list!

Akcja cieszy się największym zainteresowaniem wśród osób prywatnych, wśród Was, ale do różowienia świata dołączają również polityczki, politycy i całe samorządy.

Skrzyneczki wiszą dziś w szkolnych placówkach, prywatnych przedsiębiorstwach, bibliotekach, na szpitalnych oddziałach, w kinach, restauracjach, w domach kultury, ośrodkach pomocy.

Mapa Różowych Skrzyneczek

Gęsto ułożone skrzyneczki to często skutek systemowego rozwiązania. Rzeszów, Gdynia, Sopot, Kołobrzeg, Kraków, Siemiatycze, Białystok, Olsztyn, Łódź, Częstochowa, Śrem, Kostrzyn nad Odrą, Bogatynia, Kielce…

Mamy całą listę samorządów, które postanowiły powiesić skrzyneczki w przestrzeniach swoich miast. Czasami do akcji włączają się pojedyncze dzielnice, tak jest np. w Warszawie, innym razem różowione są placówki całego miasta.

Zamów skrzyneczkę
Samorządy zgłaszają się do nas same, ale równie często zabiegamy o ich zainteresowanie oficjalnymi pismami, które możecie wysyłać również Wy.

Jeśli chcecie, by władze wsi i miejscowości, w których mieszkacie, dowiedziały się czym jest zjawisko wykluczenia menstruacyjnego i otrzymały narzędzia do walki z nim, odzywajcie się do nas.

Bo skuteczność i sprawczość tkwi we współpracy!

Pobierz wzór listu do władz